Väderstad переобладнав Tempo V

Компанія Väderstad показала на YouTube каналі Väderstad Україна процес переобладнання 12-ти рядної сівалки Tempo V на 8-ми рядну.

Väderstad Tempo V — універсальна сівалка, здатна працювати з різною шириною міжрядь, різною кількістю висівних секцій та різними культурами. В результаті чого досягається висів більшої кількості гектар з меншими витратами.

Сезон сівби цукрових буряків можна розпочати за допомогою 12-ти рядної сівалки Väderstad Tempo V із шириною міжряддя 450 мм. Для сівби кукурудзи сівалку переобладнано на 8-ми рядну із міжряддям 700 мм. Для ріпаку — знову переобладнання на 12-ти рядну із шириною міжряддя 450 мм, зазначається у повідомленні.

Tempo – сівалка нового покоління компанії Vӓderstad, що забезпечує неперевершену точність за вдвічі більшої швидкості на відміну від традиційних плантерів. No-tillmin-till або звичайний обробіток ґрунту – Tempo впорається із поставленим завданням за будь-яких умов. Висів у найкращі умови створені із самого початку гарантія рівномірної появи сходів та гарного урожаю.