Lemken iQblue connect отримав сертифікат AEF

Lemken отримав сертифікат Фонду електроніки сільськогосподарської промисловості (AEF) за свою останню систему iQblue connect. Таким чином, Lemken став першим сертифікованим AEF виробником сільськогосподарської техніки у сегменті обробітки ґрунту.

На ринку вже є кілька машин різних виробників, які можуть керувати трактором (наприклад, швидкістю його руху). В основному це преси та сіновози. Lemken відносить плуг до цієї категорії.

Основою зв’язку між трактором та підключеним агрегатом (машиною) є TIM (управління тракторним обладнанням), нова стандартизована функція ISOBUS. За допомогою цієї функції система iQblue connect може забезпечити оптимальний робочий результат із значним полегшенням для тракториста. Інформація, що генерується плугом, може використовуватися, наприклад, для автоматичного регулювання швидкості руху трактора. Наприклад, якщо плуг повідомляє про збільшення тяги, потужність двигуна та інші параметри трактора автоматично регулюються. За допомогою плуга також можна автоматично регулювати робочу ширину, щоб борозна завжди була прямою. Для інших типів ґрунтообробних інструментів робоча глибина також може регулюватися.

Система отримала нагороду на останньому році міжнародної сільськогосподарської ярмарки Agritechnica у Ганновері.

Система підключення IQblue може бути встановлена як на на новітніх машинах, так ы на старших машинах, що використовуються для обробки грунту. Однак трактор та підключений інвентар (машина) повинні підтримувати стандарт ISOBUS від TIM та мати відповідний сертифікат AEF для цієї функції. IQblue connect також має систему GPS для визначення місцезнаходження та мобільний зв’язок для передачі даних для зв’язку, наприклад із системою управління фермою.

IQblue connect буде доступний з жовтня 2021 року. Перші машини з цією системою будуть доступні з 2022 року.

Як працює Lemken IQblue connect:


Довідка: Фонд електроніки сільськогосподарської промисловості (AEF) – це незалежна організація, заснована 28 жовтня 2008 року сімома міжнародними виробниками обладнання та двома асоціаціями.