Väderstad робить наступний крок у розвитку високошвидкісних сівалок Tempo

Tempo L 32 буде найбільшою з існуючих сівалок Tempo на теперішній час

У 2021 році Väderstad робить наступний крок у розвитку високошвидкісних сівалок Tempo, представляючи нову модель. Абсолютно нова Tempo L 32 стане найбільшою на сьогоднішній день сівалкою модельного ряду Tempo.

Нова Väderstad Tempo L 32 має 32 висівні секції та бункер для насіння об’ємом 3000 літрів.

– Tempo L 32 матиме міжряддя 375 мм та систему централізованого завантаження насіння Central Seed Fill. Для зменшення ширини міжряддя висівні секції розташовані в шаховому порядку. Також зменшили кут очищувачів рядків та встановили вужче вловлююче колесо, – каже Йорген Даль, комерційний продакт-менеджер з сівалок компанії Väderstad.

Незважаючи на те, що Tempo L 32 збільшує потужність, вона все одно зберігає високу точність висіву, те, за що фермери всього світу так люблять сівалки Tempo Väderstad. Кількість висівних секцій можна легко змінювати, розширивши варіанти використання сівалки для сівби широкого спектру сільськогосподарських культур.

– Піднявши половину висівних секцій за допомогою гідравлічної системи та зафіксувавши їх у верхньому положенні ви зможете продовжувати сівбу з іншою половиною висівних секцій. Це дозволяє, наприклад, здійснювати сівбу олійного ріпаку або сої з 32 висівними секціями та міжряддям 375 мм, а потім змінити на 16 рядків з міжряддям 750 мм для сівби кукурудзи, – говорить Йорген Даль