Väderstad представляє нові долота 80/120мм

Väderstad представляє нові долота 80/120мм, виготовлені з високоякісної шведської сталі. Долота 80/120мм забезпечують агресивний обробіток в поєднанні з дуже інтенсивним перемішуванням. Вони встановлюються на культиватори Cultus, Opus та TopDown.

На робочій глибині 10-15 сантиметрів долота 80/120мм поєднують переваги доліт 80мм та 120мм в одному.

– Вузька нижня частина долота 80/120 має велику проникну здатність в ґрунт, тоді як верхня широка частина інтенсивно перемішує солому, – говорить Магнус Самуельссон, розробник концепції Väderstad.

Використання оригінальних деталей Väderstad – це гарантія того, що машина Väderstad буде працювати так, як це було задумано. Запасні частини розробляються та виготовляються в місті Оверум, Швеція, де компанія Väderstad Components має свою фабрику та нову лабораторію технології матеріалів – де ми проводимо численні випробування в пошуках найкращого матеріалу, для використання в наших запасних частинах.

– Як і всі наші оригінальні запчастини, нові долота 80/120мм виготовлено з високоякісної шведської сталі. Розроблені та виготовлені для високої продуктивності на власному заводі – Väderstad Components, – говорить Магнус Самуельссон.

Нові долота Väderstad 80/120мм доступні для замовлення з жовтня 2020 року.