HORSCH зміцнює свої позиції в сегменті машин для пунктирного посіву

Компанія HORSCH з осени 2021 року плануєть росширити перелік продуктів в цьому сегменті машинами з новим типом дозатора надлишкового тиску AirSpeed, який вже проходить останній етап випробувань.

«На даний момент дозатори відмінно себе показали як з технічного, так і з агрономічного боку. Клієнтам дуже імпонує точність дозування і якість загортання насіння новими машинами. Підкуповує і експлуатаційний комфорт: тут взагалі відсутнє регулювання скидача насіння, а перехід з однієї культури на іншу досить простий», — пояснюють в компанії.

Таким чином, HORSCH буде мати в своєму розпорядженні два різних типи дозаторів: вакуумний і надлишкового тиску.

«Наступного року з’явиться відразу ціла серія новинок. Внаслідок використання нового дозатора AirSpeed, модельний ряд Maestro SW буде поділений на дві категорії: SV з дозатором AirVac (V) і SX з дозатором AirSpeed ??(X). Робоча ширина машин буде від 9 до 18 м з 12-36 рядами. З Maestro 24.70 / 75 і 36.45 / 50 буде, як і раніше, пропонуватися центральний двокамерний бункер з 7000 л для добрив і 2000 л для насіння з подачею насіння «на вимогу», — зазначають в HORSCH.

Для менших машин, з робочою шириною 9 — 12 м, буде пропонуватися нова конструкція двохсекційного бункера загальним обсягом 8000 л. Тут також буде використана система Main-Tank Supply (MTS) для пневматичної подачі насіння до кожної висіваючою секції. Центральний бункер в поєднанні з великою робочою шириною машин дозволяє на практиці домагатися значного підвищення продуктивності посіву.

У машин з шириною захвату до 6 м збережеться компактний дизайн моделей Maestro CV і CX. Продумана ергономіка і використання перевірених часом компонентів HORSCH, забезпечують високий рівень контролю та комфорту керування машинами. Для моделей CV / CX також заплановані подальші додаткові опції.