LEMKEN відмовитися від випуску польових обприскувачів

LEMKEN перебудовує асортимент техніки

Компанія LEMKEN, фахівець в області професійного рослинництва, робить ставку на знання, якість і інновації. Крім великого пропозиції по сервісу фермерам пропонується широка номенклатура високоякісного обладнання для обробки грунту, посіву та захисту рослин. На тлі дискусій про екологічно безпечної захисту рослин та постійного посилення законодавчих вимог в різних країнах компанія прийняла рішення повністю припинити виробництво традиційних польових обприскувачів.
Виконавчий директор Ентоні ван дер Лей пояснює це так: «Після більше 10 років роботи ми не досягли бажаної значущості на ринку в цьому сегменті. В окремих країнах норми посилюються, причому тенденції дуже різні. Тому немає єдиного стандарту LEMKEN для польових обприскувачів, який дозволив би нам досягти адекватних обсягів виробництва з урахуванням наших вимог до якості і побажань клієнтів. Крім того, ми бачимо, що і закони, і споживачі все більше обмежують використання хімічних засобів для захисту рослин. І хоча на останній виставці Agritechnica ми представили досить перспективні нові моделі, і наші співробітники дуже надихнулися великою зацікавленістю клієнтів, але на даному етапі ми вирішили, що буде більш відповідально відмовитися від польових обприскувачів».

Завдяки цьому кроку сімейне підприємство LEMKEN сподівається зайняти більш сильну й незалежну позицію в майбутньому. Це означає, що компанія продовжить розширювати асортимент техніки для обробітку грунту, посіву та захисту рослин, щоб затвердити своє лідерство з інновацій на ринку. При цьому відділ захисту рослин Crop Care зосередитися на екологічних рішеннях захисту рослин (включаючи недавно включені в асортимент розкидачі добрив). Для цього два роки тому була придбана нідерландська компанія Steketee, що спеціалізується на просапній техніці. Завдяки цьому з’явилися можливості використовувати механічне знищення бур’янів в поєднанні з точним селективним смуговим або точковим обприскуванням, а значить тепер можливий рух в бік рішень, більш безпечних для екології, ніж суцільне обприскування. Фермер одночасно економить трудовитрати і фінанси.
Ван дер Лей бачить тенденцію зростання попиту на механічне знищення бур’янів з розумною системою управління: «У портфоліо Steketee не тільки інноваційна пропашная техніка, але і найрозумніша на ринку технологія контролю за допомогою камер. Ми хочемо об’єднати ці машини з нашими цифровими рішеннями і зробити їх учнями. Зараз кон’юнктура змінюється дуже швидко. Тому фермери і підрядники мобілізувалися і вибирають найкращі моделі для розумного екологічного сільського господарства – чи то з використанням біотехнологій або традиційних способів землеробства. Це тема майбутнього, адже нам якось потрібно буде забезпечувати продовольством весь світ, незважаючи на екологічні обмеження».
Використовуваний раніше для виробництва польових обприскувачів майданчик в місті Харен (регіон Емсланд) збережеться і навіть буде розширений – скоро там будуть збирати рядові сівалки. Цей крок дозволить швидко наростит виробництво, щоб задовольнити підвищений попит в цьому сегменті, а крім того, звільнити площі для запланованих нових моделей зернових і просапних сівалок. Одночасно на головному заводі в місті Альпен вивільняться додаткові потужності для виробництва ґрунтообробних знарядь.

Для фермерів, які мають польові обприскувачі LEMKEN, як і раніше гарантуються постачання запасними частинами і необхідний сервіс. І прийом замовлень на цю техніку, і її відвантаження будуть здійснюватися до кінця цього року.