Технологія PowerShoot Väderstad для високоточної швидкісної сівби

Компанія Väderstad пропонує технологію PowerShoot для сівалок серії Tempo, за допомогою якої досягаються найкращі показники точності при роботі на високій швидкості.

Про це повідомляє прес-служба Väderstad.

Висіваючий апарат Tempo виділяється серед інших. Завдяки технології PowerShoot , яка використовує надлишковий тиск повітря, супроводжуючи насіння під повним контролем аж до моменту його попадання в землю. Швидкість руху, нерівності поля та вібрації більше не впливають на точність розподілу насіння в рядку, – зазначається у повідомленні виробника.

Високошвидкісний висів – це кілька переваг. Оскільки та ж сама ширина захвату може покрити більшу площу, при цьому збільшивши точність, є кілька способів збільшити чистий прибуток.

Також технологія PowerShot дає можливість з однаково високою точністю висівати насіння різної форми та розміру.

Ідеальний час для сівби зазвичай короткий.
В деякі роки екстремальні погодні умови ріжуть і ці часові межі.
Посів в оптимальний час гарантує ідеальну температуру і вологість для врожаю. Будь-яка затримка знижує потенціал врожаю.

Посів на високих швидкостях збільшує продуктивність сівалки. При цьому сівалка з меншою шириною захвату може покрити таку площу, як і широкозахватная. Ви отримуєте збільшену продуктивність, а також знижені вимоги до потужності трактора.

Висока швидкість сівби означає можливість охопити більшу кількість гектарів з меншою кількістю висівальних секцій.
Це рішуче знижує виробничі витрати на саму машину, а в деяких випадках може заощадити зусилля одного трактора і одного механізатора.

Коли зі збільшенням швидкості виникають вібрації, насіння відскакують в насіннєвий трубі і точність лічильника насіння втрачається. Саме тут Tempo , з його герметичним сім’япроводом, виділяється з натовпу.

Налаштуйте важіль швидкості на розташованому нижче моніторі точного висіву, щоб відчути точність сівби і продуктивність сівалки Tempo .