LEMKEN представив техніку для механічної боротьби з бур’янами

На виставці Agritechnica 2019 ( «Агрітехніка 2019») компанія LEMKEN представила техніку Steketee, яка призначена для боротьби з бур’янами.

Про це на виставці Agritechnica 2019 повідомив менеджер з експорту компанії LEMKEN Ян Возик, пише Traktorist.ua.

Читати по темі: Agritechnica 2019: Досліджуй онлайн стенди найбільших виробників сільгосптехніки

За словами Яна возик, компанія LEMKEN придбала нідерландського виробника грунтообробної техніки в 2018 р Ці агрегати замінюють ручну роботу, яку аграрії виконують на своїх полях.

«Чи треба боротися з бур’янами або хворобами тільки хімією або вручну, як це робили раніше? В Європі все частіше відмовляються від використання хімічних засобів. Steketee пропонує техніку для сільського господарства, яка вирішує цю проблему », – заявив Ян Возик.

На стенді LEMKEN була представлена ​​технологія контролю бур’янів Steketee Easy-Concept (EC), яка може бути адаптована до конкретного місця розташування і умов посіву. Крім того, компанія представила машину EC-WeederDeltaRow, яка відповідає концепції посіву LEMKEN DeltaRow, а також набір інструментів EC-Weeder і нову модифікацію EC-Space.

«Ми провели навчання для співробітників LEMKEN, продавців, партнерів та дилерів. Необхідно знати, як налаштувати техніку Steketee до потреб кожного аграрія. Хоча ці агрегати є досить простими, але вони повинні виконувати роботу ретельно », – підкреслив Ян Возик.